O NAS

Jesteśmy prywatnym, rodzinnym funduszem nieruchomościowym zarządzającym majątkiem kilkunastu osób. Możemy pochwalić się ponad 50-letnim łącznym doświadczaniem w inwestowaniu na kilku największych rynkach nieruchomości w Polsce. Skupiamy się wyłącznie na segmencie mieszkaniowym. Naszą przyszłość wiążemy z Łodzią, gdzie odnieśliśmy do tej pory największe sukcesy, w tym udany projekt Piotrkowska 37, który jest największą rewitalizacją kamienicy mieszkalnej w Łodzi w nowoczesnej historii miasta.

Wierzymy, że przeprowadzanie kompleksowych rewaloryzacji, dzięki którym odnawiane przez nas kamienice odzyskują pierwotny blask, jest kluczem do sukcesu, który rozumiemy z jednej strony jako efektywność finansową firmy, a z drugiej udaną rewitalizację tkanki miejskiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom mieszkania, które mieszczą się w inwestycjach wyróżniających się na łódzkim rynku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AGNIESZKA
LESZCZYŃSKA

Biuro sprzedaży
tel. +48 796 800 178
mail. sprzedaz@odnova.pl

DANIEL
MARLICKI

Biuro sprzedaży
tel. +48 500 750 004
mail. sprzedaz@odnova.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ

* Dane i zgody obowiązkowe. Bez ich podania i zaznaczenia nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować i przedstawić Ci naszej oferty.Czytaj więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.